Praktycznie każdy z nas kiedyś marzył o tym, żeby wygrać wielkie pieniądze w popularnych grach liczbowych. Nawet jeśli nie korzystamy z kolektury codziennie, to na pewno znajdujemy się w nich w momencie olbrzymich kumulacji. Skuszeni wielkimi wygranymi potrafimy wysłać nawet parę kuponów na raz na różne liczby. Czasami obieramy taktykę zaznaczania liczb związanych z datami urodzin naszych bliskich, czasem wybieramy je zupełnie losowo. Jedno jednak jest pewne, każdy z nas ma takie same szansę na wygrane, a liczby tutaj niewiele zmienią. Popularną również metodą jest wysyłanie kupony na chybił trafił. W kolekturach znajdziemy również zwolenników innych gier, którzy dużo bardziej wolą wydać swoje pieniądze na popularne zdrapki i o swojej wygranej, lub przegranej dowiedzieć się od razu. Jeśli jednak jesteśmy cierpliwi i liczymy na wielkie pieniądze powinniśmy dowiedzieć się jak grać w lotto.

Jak grać w lotto?

Jak grać w lotto?Przede wszystkim musimy wiedzieć, że mamy do dyspozycji sześć z czterdziestu dziewięciu liczb. Możemy je wytypować samodzielnie, lub dać szansę komputerowi, które wylosuje je za nas. Musimy również stanąć przed decyzją, czy chcemy podwoić swoją szansę na wygraną. Jeśli stwierdzimy, że tak, możemy puścić kupon z tak zwanym plusem. Oznacza to, że nasze liczby będą brały udział w dodatkowym losowaniu o milion złotych. Oczywiście za taką możliwość musimy dopłacić. Nie jest to jednak duża kwota, bo kosztuje to tylko złotówkę, a przecież możemy wygrać dzięki temu bardzo fajną sumę.

Możemy również skorzystać z super szansy i dzięki temu weźmiemy udział w losowaniu kolejnych dwóch milionów złotych. Za taką możliwość dopłacimy kolejne dwa złote. Jeśli już wypełniliśmy do końca nasz blankiet, musimy udać się z nim do kolektury. To właśnie tam za niego zapłacimy, a w zamian dostaniemy oryginalny kupon wydrukowany przez terminal. Pamiętajmy, żeby od tego momentu pilnować go jak oka w głowie, ponieważ naszą ewentualną wygraną dostaniemy tylko wtedy, jeśli po losowaniu pokażemy go w najbliższej kolekturze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here