Rynek odzieżowy w Polsce rośnie w dużym tempie. Wciąż powstają nowe sklepy odzieżowe. Zarówno małe jak i ogromne sieciówki otwierające kolejne placówki w galeriach handlowych. Handel odzieżą kwitnie również w sieci. Powstaje mnóstwo sklepów internetowych oferujących tanią odzież. Najczęściej jest to odzież sprowadzana z Azji, choć zdarzają się także sklepy z naszą, krajową odzieżą. Czym różni się taka tania odzież online on odzieży kupowanej w tradycyjnym sklepie?

W zasadzie niczym oprócz ceny. Odzież kupowana w sieci jest oczywiści tańsza, choć dodając do ogólnej ceny koszty przesyłki całość się wyrównuje. Są to te same produkty, które możemy kupić w tradycyjnych sklepach.

Tania odzież online – Gdzie kupić?

Tanią odzież online można kupić w wielu miejscach w internecie. Są to zarówno serwisy ogłoszeniowe jak i wyspecjalizowane sklepy internetowego z tanią odzieżą.

Serwisy aukcyjne

Serwisy aukcyjne takie jak Allegro są prawdziwą kolebką dla sprzedawców taniej odzieży w internecie. Mogą tu oni bez przeszkód  eksponować swój towar trafiając do tysięcy internautów. Swoją odzież wystawiają tu producenci, sklepy internetowe oraz osoby prywatne nierzadko sprowadzające odzież z Azji. Możemy tu kupić zarówno produkty nowe jak i używane. Allegro zapewnia bezpieczeństw transakcji, więc nie musimy się bać o to, że zostaniemy oszukani.

Serwisy ogłoszeniowe

Na podobnej zasadzie działają serwisy ogłoszeniowe takie jak olx. Tutaj jednak znajdziemy w większości odzież używaną. Zdarzają się produkty nowe, ale należą do rzadkości. Odzież wystawiają tu zazwyczaj osoby prywatne sprzedający swoje własne ubrania.

Sklepy internetowe

W sieci istnieje mnóstwo sklepów internetowych, które sprzedają odzież. Są sklepy ogólnoodzieżowe ale też takie, które oferują swój produkt do określonej grupy odbiorców. Są wyspecjalizowane sklepy z odzieżą damską, męska i dziecięcą. Znajdziemy sklepy z odzieżą elegancką i sportową. Zakupy są bezpieczne. Obowiązuje nas 14-dniowe prawo do zwrotu towaru jeśli nie nosi on znamion użytkowania. Produkty kupione w sklepie internetowym możemy także bez przeszkód reklamować.

Lumpeksy online

Na podobnej zasadzie działają internetowe sklepy z odzieżą używaną. Sprowadzają one duże ilości odzieży z zagranicy. Każdy poszczególny produkt opisują, fotografują i wystawiają do sprzedaży na platformie sklepowej. Sklepy takie posiadają ogromny wybór odzieży w przystępnych cenach. Swoje produkty wystawiają także w serwisie Allegro.

Grupy na Facebooku

Ostatnio bardzo popularne staje się także sprzedawanie odzieży poprzez grupy społecznościowe na Facebooku. Poprzez ten serwis sprzedawcy mają możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorców. Klienci mogą komentować zdjęcia z danymi elementami odzieży a nawet dodawać własne zdjęcia wykonane już po zakupie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here