Torebka do pracy jest ważna dla każdej kobiety. Trudno wyobrazić sobie, że wychodzi się bez niej z domu i udaje się do biura na cały dzień. Jakie torebki są odpowiednie do pracy? Jeśli szukasz modelu dla siebie, sprawdź, które z nich są zarówno eleganckie, jak i praktyczne. Dzięki temu dokonasz właściwego wyboru podczas zakupu torebki.

  1. Torebka nile chloe – mała, pojemna torebka ze stylowym wykończeniem
  2. Torebki guess – shopperki idealne do pracy i na miasto

Wybór torebki do pracy wydaje się prosty, jednak dla pań taka decyzja nie jest aż tak oczywista. Mnogość różnych modeli torebek, kolorów i materiałów, z jakich są wykonane, sprawia, że kobiety często oglądają setki modeli zanim znajdą swój wymarzony. Jakie torebki sprawdzają się najlepiej do pracy? Na które z nich zwrócić uwagę, by szybciej znaleźć model dla siebie?

Torebka nile chloe – mała, pojemna torebka ze stylowym wykończeniem

Torebka nile chloe to propozycja idealna dla oryginalnych kobiet, które nie boją się wyrażania siebie i modowych szaleństw. Niewielka torebka jest pojemna, dlatego pomimo niepozornej wielkości, sprawdza się jako model do pracy. Zmieszczą się w niej wszelkie dokumenty, telefon, portfel oraz klucze i kosmetyczka. Ponadto praktyczna kieszonka pomieści osobiste drobiazgi i pomoże utrzymać porządek w torebce.

Atutem torebki nile chloe jest nietuzinkowy uchwyt, który stanowi ciekawe uzupełnienie klasycznej, biurowej stylizacji. Model z rączką w formie koła doda charakteru tradycyjnym strojom, wpisującym się w obowiązujący w pracy dress code. Dzięki temu torebka nile chloe jest polecana wszystkim paniom, które chcą łączyć wygodę i modny wygląd nawet w firmach z surowymi zasadami dotyczącymi stroju.

Torebki guess – shopperki idealne do pracy i na miasto

Kto powiedział, że do pracy odpowiednia jest jedynie aktówka? Torebki guess zmieniają ten pogląd. Typowo biznesową torebkę z powodzeniem zastąpi modna shopperka. Duża torebka jest znakomitą propozycją dla kobiet, które lubią wielofunkcyjne akcesoria. Shopperka pomieści wszystkie drobiazgi, dokumenty i przedmioty przydatne w czasie pracy, a po godzinach sprawdzi się znakomicie w czasie zakupów robionych po drodze do domu. Z powodzeniem można zabrać ją również na babski wypad do kina lub na drinka w celu świętowania biznesowego sukcesu w gronie współpracowników. Shopperka ze skóry prezentuje się elegancko, dlatego pasuje do klasycznych marynarek i garniturów zakładanych do biura, w którym obowiązuje ścisły dress code. Dzięki temu jedna torebka może służyć kobiecie w wielu sytuacjach, uzupełniając różne stylizacje każdego dnia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here