Narodziny dziecka to wydarzenie szczególne tak dla matki, jak i dla ojca. Z punktu widzenia mężczyzny jest to kolejny etap — oprócz posadzenia drzewa i wybudowania domu — który przybliża go do pełnej dojrzałości. Pępkowe to sposób świętowania (zwłaszcza w męskim gronie) tej radosnej chwili.

Pępkowe co to?

Tradycja świętowania przez mężczyznę narodzin potomka ma swoje korzenie jeszcze w starożytności. Dziś odbywa się ono rzecz jasna w mocno zmienionej formie, ale jego ogólny przekaz nadal pozostaje taki sam. Dumny ojciec chce w ten sposób świętować to niezwykle ważne dlań wydarzenie w sposób szczególny. Jeszcze kilkanaście lat temu celebracja „pępkowego”miała dość „zakrapiany”charakter. Dziś świętowanie narodzin dziecka obchodzi się w znacznie bardziej kulturalny sposób. Mało tego! W spotkaniu uczestniczą coraz częściej matki dzieci, budując — już na starcie — wyjątkową, rodzinną atmosferę.

ABC organizacji pępkowego

Tak ważne wydarzenie wymaga szczególnej oprawy. Obowiązek przygotowania całej imprezy warto przenieść na doświadczony, wyspecjalizowany zespół. Najkorzystniejszym — z punktu widzenia świeżo upieczonego rodzica — rozwiązaniem jest organizacja takiego wydarzenia w restauracji dysponującej przestrzenią hotelową. Dzięki temu można mieć pewność, że zarówno w trakcie imprezy, jak i po jej zakończeniu uczestnicy będą mieli dostęp do komfortowego zaplecza wypoczynkowego.

Oczywiście organizacja pępkowego to nie tylko miejsca noclegowe. Aby impreza się udała, konieczne jest zapewnienie:

  • bogatego, dostosowanego do potrzeb Gości menu,
  • kompleksowej obsługi kelnerskiej,
  • wolnej przestrzeni dla uczestników imprezy, w której obrębie będą oni mogli odetchnąć od szalonych pląsów,
  • koordynacji wszystkich najważniejszych szczegółów imprezy,
  • dużej przestrzeni restauracyjnej i to najlepiej z widokiem na park lub inne, wyjątkowe elementy krajobrazu,
  • dostępu do wygodnego i przestronnego parkingu, na którym każdy kierowca znajdzie miejsce dla swojego samochodu,
  • bogatych dekoracji, dzięki którym przestrzeń restauracyjna będzie wyglądać nietuzinkowo,
  • dodatkowych atrakcji, zabaw i wydarzeń, które uświetnią całe spotkanie.

Jak widać, organizacja pępkowego na najwyższym poziomie wymaga doświadczenia i odpowiedniego zaplecza. Pępkowe w Pszczynie w Hotelu Styl 70 to gwarancja, że cała impreza nie tylko się uda, ale też będzie niezapomnianym wydarzeniem dla każdego z jej uczestników. W końcu początek życia (bardzo) młodego człowieka zasługuje na wyjątkową i niepowtarzalną oprawę i to w nietuzinkowym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here