Futbol dla wielu osób to ważna część życia i godziny spędzone przed telewizorem podczas oglądania meczów ulubionej drużyny piłkarskiej. Do najlepszych rozgrywek na świecie zaliczamy ligę angielską, hiszpańską, włoską, niemiecką oraz francuską. To właśnie te ligi mają największe grono fanów oraz na ich temat jest najwięcej informacji w internecie. Ze względu na powracającą modę na codzienne noszenie klubowych t-shirtów dużą popularnością cieszą się koszulki FC Barcelony, w której gra jeden z najlepszych piłkarzy w historii – Leo Messi.

Bordowo-granatowa duma

Klub z Katalonii to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn na świecie. W jej barwach grało wielu wspaniałych i legendarnych zawodników, dlatego kibiców w koszulkach FC Barcelona można spotkać na całym świecie. Barwy klubu to pionowe bordowo-granatowe pasy, dlatego stroje wyglądają bardzo estetycznie. Obecnie klubowe ubrania często są zestawiane z innymi częściami garderoby. Koszulki często zakłada się do sportowych butów, jeansów czy nawet spodni chino. Z tego też powodu projektanci pracujący dla największych producentów prześcigają się w wymyślaniu nowych wzorów. Na każdy sezon przygotowywane są trzy komplety – jeden na mecze u siebie, jeden na mecze wyjazdowe oraz jeden komplet neutralny. To właśnie ten ostatni komplet koszulek FC Barcelony często jest najciekawszy, ponieważ nie nawiązuje bezpośrednio do barw klubowych i projektanci maja więcej swobody w wymyślaniu nowych rozwiązań.

Najpopularniejsze nazwiska

Oczywiście klient może wybrać czy chce, aby z tyłu był umieszczony numer oraz nazwisko zawodnika. Często zdarza się, że kibice umieszczają swoje imię, pseudonim lub pozostawiają plecy puste. Koszulki FC Barcelony ze względu na to, że w klubie grało wielu ikonicznych graczy, bardzo często kupowane są z nazwiskami. W chwili obecnej i pewnie przez kilka następnych lat numerem jeden pod względem sprzedażowym będzie trykot z nazwiskiem Leo Messiego. Niezależnie od kontynentu piłkarz cieszy się tak ogromną popularnością, że jest prawdziwym marketingowym skarbem. Kto poza Messim? Młody wychowanek Ansu Fati oraz weterani Gerard Pique oraz Sergio Busquets. Bez problemu można zamówić koszulki FC Barcelony z nazwiskami zawodników, którzy już zakończyli kariery. Xavi oraz Iniesta to nadal nazwiska cieszące się dużą popularnością. Na rynku wtórnym białym krukiem są koszulki z poprzednich sezonów z nadrukowanym napisem na plecach Ronaldinho, Eto’o, Puyol, Romario, Kluivert. Ze względu na wiele sukcesów międzynarodowych koszulki Dumy Katalonii są jednymi z najciekawszych na rynku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here