Nowoczesny sposób kontroli tkanki tłuszczowej

0
898

Ćwiczenia z Ewą Chodakowską ruszyły Polki z kanap. Dzisiaj to jedna z najpopularniejszych osób zajmujących się układaniem ćwiczeń i jadłospisów. Dzięki jej aktywności wiele kobiet zdecydowało się na rozruszanie ciała najpierw w domu, potem w parku, a na końcu w siłowni. Obecnie poza mężczyznami możemy tam znaleźć wiele pań w różnym wieku. Te panie coraz częściej korzystają na siłowni nie tylko z maszyn do ćwiczeń, lecz także urządzeń do analizowania ilości tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Analizatory składu ciała InBody to świetne urządzenia znajdujące się w coraz większej ilości siłowni na terenie Polski. Dzięki temu można skrupulatnie sprawdzać wyniki swoich ćwiczeń i diety. Oczywiście nikt nie neguje bardziej tradycyjnych metod, takich jak pomiary wymiarów ciała za pomocą wagi i metra krawieckiego.

Analizator składu ciała to najnowocześniejszy rodzaj kontroli. Pomaga w ustaleniu sytuacji początkowej oraz określeniu celu. Dla niektórych może być to ciało kulturysty, a dla innych obniżenie zawartości tkanki tłuszczowej do ilości nie szkodzącej zdrowiu. Wszystko zależy od sytuacji oraz tego czego w danym momencie potrzebujemy najbardziej. Z tego też powodu coraz więcej klientów siłowni upomina się o możliwość skorzystania z analizatora. Z tego powodu będąc właścicielem klubu fitness warto zainwestować w dobry sprzęt, który można obejrzeć bez większego trudu na stronie Inbodypoland. Rzecz jasna nie zastąpi to zobaczenia maszyny na żywo, lecz na pewno pomoże zapoznać się z jej specyfikacją. Zresztą na stronie znajduje się wiele modeli, które różnią się wymiarami, wyglądem i właściwościami.

W zależności od potrzeb można wybrać model mniej lub bardziej zaawansowany. Osoby kupujące urządzenie na własny użytek mogą wybrać nieco tańszy model, który jest bardziej poręczny i łatwiejszy w przechowywaniu. Model 120 będzie świetnym uzupełnieniem wagi łazienkowej, gdyż w prosty sposób potrafi określić zmianę tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Jest to ważne dla wszystkich ćwiczących i odchodzących do formy po zimie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here