Nie każdy z nas lubi dawać prezenty, jednak przy okazji Świąt czy urodzin jest to niemal konieczne. Przed zakupem warto zastanowić się, kim jest osoba obdarowywana i co może być dla niej przydatne. Poniżej znajduje się parę pomysłów na prezent dla niezorganizowanych.

Kalendarze

Jednym z najbardziej oczywistych wyborów dla osoby niezorganizowanej jest kalendarz. Pozwala on na zaplanowanie każdego dnia oraz wszystkich obowiązków. Wszystkie chaotyczne osoby pozbędą się problemu zapominania o ważnych wydarzeniach, jeśli będą mogły wpisać je w swój plan. W sklepach stacjonarnych i internetowych do wyboru mamy kalendarze w każdej formie, kolorze i rozmiarze.

Jeśli chcemy, aby nasz prezent został pozytywnie odebrany, warto zakupić produkt jak najlepszej jakości, jak np. kelendarz Lediberg. Ze względu na to, że kalendarze często nosimy ze sobą w plecaku czy torebce, warto, aby miały wytrzymałą okładkę, która nie będzie się nadto zginać.

W sklepach możemy znaleźć zarówno kalendarze z datami, jak i niewypełnione. Jeśli osoba, którą obdarowujemy, ma problem z organizacją, warto zakupić kalendarz książkowy 2023. Znajdzie w nim rozkład całego roku, z uwzględnieniem dni świątecznych czy wolnych od pracy, co z pewnością ułatwi jej zaplanowanie wszystkich obowiązków.

Notesy

Alternatywą dla popularnych kalendarzy jest zwykły notes. Przydaje się on, kiedy nie znamy dobrze osoby, dla której kupujemy prezent. Może się okazać, że nie jest ona fanem kalendarzy, a notes wystarczy jej do zorganizowania swojego czasu i obowiązków.

Jest to także dobry prezent dla osób kreatywnych, które chętnie zaprojektują własną rozkładówkę kalendarza. Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne staje się prowadzenie „’bullet journal’’. Idealnie do tego sprawdzi się notes A4 w kropki lub czysty. Obdarowana takim prezentem osoba będzie mogła dostosować zawartość notesu do swoich potrzeb oraz spersonalizować jego charakter.

Dobrym wyborem jest także notes A5. Jest to mniejszy rozmiar, który znacznie wygodniej nosić w torebce czy plecaku. Taki notes możemy także zamówić w kropki, linię czy kratkę. Warto jednak pamiętać, aby był on dobrze wykonany, ponieważ często noszony w torbie może łatwo się zniszczyć.

Nie każdy prezent musi być drogi. Jednak warto pamiętać o tym, by był solidnie wykonany oraz ładnie się prezentował. Notes czy kalendarz można zamówić w ulubionym kolorze naszego obdarowywanego, dzięki czemu na pewno bardziej wpadnie mu w oko. Aby dodać efektu naszemu prezentowi, warto estetycznie go zapakować.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here