Czy często zastanawialiśmy się, jak mieszkają gwiazdy ekranu? Czy ciekawi jesteśmy, jak sławni aktorzy, czy piosenkarze urządzili salon, czy swoją sypialnię? Ile mają łazienek? Dziś coraz częściej możemy gościć w ich domach czy mieszkaniach. Zapraszają ekipy telewizyjne, które pokazują, jak urządzili swoje gniazdko.

Jak mieszkają gwiazdy?

Jak mieszkają gwiazdyNiektóre z gwiazd mają naprawdę wielkie domy, które obowiązkowo posiadają basen, garaż na kilka samochodów. A niektóre mają nawet małe lądowisko na helikoptery. Mieszkania polskich gwiazd różnią się od tych zagranicznych. W Stanach Zjednoczonych to naprawdę wielkie posiadłości, w których znajduje się kilkanaście pokoi, kilka łazienek, sala kinowa, sala do siłowni i jeszcze wiele innych pomieszczeń. Domy polskich gwiazd są troszkę skromniejsze, co nie znaczy że nie są piękne i wzbudzają podziw. Po cichu im zazdrościmy wielkiego metrażu, bogatego wnętrza, w którym nierzadko znajdują się złote elementy, marmur i najwyższej klasy sprzęt kuchenny i nie tylko. chociaż z drugiej strony to chyba lepiej, że mieszkamy skromniej od gwiazd, ponieważ bardzo drogie przedmioty w domu powodują, że zaczynamy się martwić o nie.

Czy wszystkie gwiazdy żyją w luksusie?

Jednak nie wszystkie znane osoby lubią przepych, są wśród nich takie, które mieszkają sobie w małym domku za miastem i bardzo to sobie cenią. Mają swój ogródek, często hodują jakieś zwierzęta i nie przeszkadza im to, że codziennie musza dojeżdżać niemało kilometrów do miasta. Te ich domy są urządzone bardzo klimatycznie, rodzinnie – nie ma tam basenu, czy kilkunastu pokoi. Wśród polskich gwiazd można znaleźć również takich, którzy na przykład odziedziczyli po swoich rodzicach, dziadkach albo wujkach kamienicę i tam właśnie mieszkają. To w większości pisarze, którzy w salonie zamiast złotych figurek, czy drogiego sprzętu mają półki z uginającymi się książkami, kilka biurek, a na ścianach wiele pięknych i cennych obrazów.Tak właśnie żyją gwiazdy. Od wielkich domów poprzez małe klimatyczne mieszkania, tak więc nie wszystkie znane i lubiane osoby żyją jak w pałacu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here