Co znaczy etc ?
Używało się tego skrótu dawniej w rozprawach naukowych lub mowach sądowych. Et cetera, czyli i tak dalej. Zwroty po łacinie są już rzadko używane.
Inne znaczenie to elektroniczna technika cyfrowa. Pojęcie to od dawna używane jest w cybernetyce i ogólnie w terminologii matematycznej.
Istnieją również centra handlowe ETC. Centra takie położone są w miejscach, umożliwiających dogodny dojazd i swobodne parkowanie.
Asortyment, którym dysponują, porównywalny jest z innymi centrami tego tupu. Atuty te pozwalają im pozytywnie patrzeć w przyszłość.
Klienci centrów handlowych ETC wybierając się na zakupy, biorą pod uwagę oczywiście także ceny. Na tym polu również podmioty te mogą pochwalić się sukcesem.
Obsługa stoisk jest fachowo przeszkolona i życzliwie udziela rad kupującym. Wewnątrz rozmieszczone są różnego rodzaje tablice i znaki informacyjne, które pozwalają na bezstresowe robienie zakupów.
Jeżeli wybraliście się na zakupy z dziećmi i wiecie, że mogą one być z tego niezadowolone, to nie musicie się tym martwić. W każdym centrum jest specjalne miejsce, w którym możecie zostawić dziecko na czas zakupów. Dziecko, nie dość, że bezpiecznie się przechowa pod fachową opieką, to będzie świetnie się bawiło. Przygotowane dla niego zabawki i towarzystwo rówieśników sprawi, że nie będzie miało ochoty stamtąd odchodzić. Może to was trochę irytować. W tym celu należy dokonać interesującego zakupu, który sprawi, że dziecko będzie w stanie porzucić tak urocze miejsce i chętnie wróci do domu.

pozytywnazmiana.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKto poluje na kleszcze?
Następny artykułWyjazd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here