Spinka do mankietów to niewielki, lecz bardzo stylowy i efektowny dodatek do męskiego stroju. To jeden z nielicznych elementów należących do niezbyt rozbudowanej kategorii męskiej biżuterii. Spinki dobiera się odpowiednio do okazji i całości stylizacji. Na rynku jest szeroki wybór spinek do mankietów, dlatego warto wiedzieć, na jaki model się zdecydować oraz gdzie je kupić.

Zasady doboru spinek do mankietów

Spinki do mankietów kolorystycznie i stylistycznie powinny współgrać ze wszystkimi elementami męskiego stroju. Należy dopasować je do męskiej biżuterii i dodatków (zegarka, obrączki, klamry paska do spodni czy krawatu) oraz części garderoby (garnituru, koszuli). Ponadto jeżeli mężczyzna planuje pokazać się w towarzystwie partnerki warto, by kolor spinek do mankietów współgrał z jej strojem i dodatkami. Trzeba pamiętać, że aby móc nosić spinki do mankietów mężczyzna musi zaopatrzyć się w specjalnie przeznaczoną do tego celu koszulę. Taka koszula posiada mankiety z otworami zamiast guzików, do których wpina się spinki. Co więcej, warto pamiętać, ze spinki prezentują się dobrze tylko w zestawieniu z marynarką.

Zakup spinek do mankietów – gdzie ich szukać?

Sklep Modini.pl oferuje szeroki wybór różnorodnych spinek do mankietów. Często różnią się one kolorem, kształtem, wzorem, ale również kruszcem i materiałem, z którego są zrobione. Dostępność tego produktu jest naprawdę szeroka. Wiele sklepów zajmujących się sprzedażą mody męskiej ma je w swoim asortymencie. Również w sklepach jubilerskich można się w nie zaopatrzyć. Już od dłuższego czasu spinki przestały być towarem luksusowym i trudno dostępnym. Z uwagi na ten fakt, należy z rozwagą wybierać miejsce ich zakupu. Często można trafić na nietrwałe i źle wykonane wyroby. Dlatego warto planując zakup tego dodatku przeznaczyć na niego rozsądną kwotę, aby moc cieszyć się solidnymi i eleganckimi spinkami przez dłuższy czas. Takie spinki długo nie wyjdą z mody i będą służyły jako element męskiego stroju przez wiele lat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here