Istnieje wiele metod przedłużania rzęs. Jedną z najpopularniejszych jest niewątpliwie metoda 1:1, która polega na doklejeniu po jednej sztucznej rzęsie do każdej naturalnej. Jest to zabieg, który pozwoli wydłużyć i podkręcić rzęsy, ale nie dodaje im objętości. Więcej na jego temat dowiesz się z innego poradnika o metodzie 1:1, do którego odsyłamy wszystkich zainteresowanych. Dzisiaj skupimy się na przedłużaniu rzęs metodą objętościową. Co to takiego i gdzie wykonać taki zabieg?

Przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Wiele kobiet cierpi z powodu zbyt rzadkich i krótkich rzęs. Zwykle próbują coś z nimi zrobić podczas codziennego makijażu, ale to dodatkowo je osłabia i niestety nie daje spektakularnych efektów. Odpowiedzią na te bolączki są zabiegi profesjonalnego przedłużania rzęs.

Rozróżnia się kilka metod, w tym również i te, które dodatkowo poza wydłużeniem także zagęszczają rzęsy. To właśnie na tych metodach dzisiaj się skupimy. Są one odpowiedzią dla osób, które zmagają się z rzadkimi rzęsami! Zalicza się do nich:

  • metodę 2D,
  • metodę 3D,
  • metodę 4D,
  • metodę mieszaną.

Już pędzę z wyjaśnieniami, co oznaczają te tajemniczo brzmiące określenia. Otóż pod nazwą 2D skrywa nam się metoda przedłużania rzęs 2:1, czyli ujmując w skrócie, cyfry te określają proporcje doklejanych rzęs. Pisząc prościej, stylistka dokleja po dwie sztuczne rzęsy do każdej naturalnej. Ale spokojnie, nie obciąży to rzęs, ponieważ pierwsza rzęsa doklejana jest metodą 1:1, czyli sztuczny włosek mocowany jest na naturalnym. Druga rzęsa zaś klejona jest już bezpośrednio do skóry powieki. W efekcie metoda ta zagęszcza i przedłuża rzęsy bez zbędnego ich obciążania. To jedna z najczęściej wybieranych metod objętościowych, która daje bardzo naturalne efekty.

Kolejne metody to tak naprawdę zabiegi przebiegające analogicznie do poprzedniej. Czyli zależnie od metody dokleja się po 3 lub cztery włoski. Oczywiście tylko jedna mocowana jest do naturalnej rzęsy, a reszta klejona już do powieki.

Którą metodę wybrać i gdzie wykonać zabieg?

Od tego, którą metodę wybierzesz, zależy efekt końcowy. Ale pamiętaj, że najważniejsze dla stylistki jest kondycja Twoich naturalnych rzęs. Jeśli np. zainteresuje Cię metoda 4D, ale stylistka zadecyduje, że Twoje rzęsy są zbyt słabe, będziesz musiała pocieszyć się metodą 2D. Mimo wszystko warto zdać się na jej doświadczenie, gdyż profesjonalna stylistka ma ogromną wiedzę w tym temacie i wie, co robi.

Dlatego też udając się na zabieg postaw na najlepszy salon w mieście. Gdzie go znaleźć? To akurat jest dziecinnie proste, wystarczy zajrzeć na https://www.moment.pl/rzesy/czestochowa, aby odnaleźć najlepsze salony w okolicy. Po czym poznasz profesjonalistów? Z pewnością po ilości i jakości ocen, które dany salon posiada. Jeśli sprawdzają ofertę, dany salon będzie wykonywał zabieg metodą, która Cię interesuje i ma pozytywne opinie, nie wahaj się ani chwili! Rezerwuj wizytę online i udaj się na konsultację!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here