Generalnie jest rok po roku kalendarzowym coraz więcej sklepów, które sprzedają rozmaite śruby. Jakie elementy złączne tego typu można kupić? O tym właśnie będzie dzisiejszy artykuł.

Śruby z łbem sześciokątnym

Bardzo często wybierane są śruby z łbem sześciokątnym. Firma STALMUT daje w tym temacie Klientom indywidualnym albo biznesowym naprawdę sporo opcji do wyboru. Dlaczego warto zdecydować się jednak na ten podmiot? Trzeba zauważyć, że STALMUT to przedsiębiorstwo, które działa w kategorii elementów złącznych już od 1991 roku, czyli blisko 30 lat. Ten podmiot ma bardzo dużo doświadczenia. Poza tym mnóstwo zadowolonych Klientów, którzy już kiedyś skorzystali z dostępnej oferty. Jakie jednak śruby z łbem sześciokątnym można wybrać? To między innymi elementy sześciokątne z niepełnym gwintem. Do dyspozycji Klientów są również śruby drobnozwojne sześciokątne z pełnym albo niepełnym gwintem. Tak samo, jak śruby wykorzystywane do połączeń sprężanych lub niesprężanych. A może interesują Was akcesoria do konstrukcji stalowych lub produkty tego typu z kołnierzem? Swobodnie możecie się na nie zdecydować.

Przedstawicielem tej grupy są również śruby sześciokątne z pełnym gwintem. Spełniają one następujące normy: DIN 933/ISO 4017/PN 82105. Występuje tutaj metryczny rodzaj gwintu. Śruby sześciokątne z pełnym gwintem posiadają następujące klasy wytrzymałości materiału 5.6, 5.8, 8.8, 10.9 i 12.9. Co jeszcze warto wiedzieć na ich temat? Powstają one z rozmaitych materiałów. To między innymi stal nierdzewna A2 (INOX) albo stal kwasoodporna A4. Mogą być zastosowane w wielu branżach. Zwłaszcza biorąc pod uwagę rozmaite konstrukcje stalowe itp.

Śruby z gniazdem sześciokątnym

Wyróżniamy również elementy z gniazdem sześciokątnym. Co tutaj jest konkretnie do wyboru? Na przykład akcesoria imbusowe. Tak samo, jak śruby z łbem stożkowym, łbem kulistym lub łbem obniżonym. Do wyboru są również akcesoria pasowane lub śruby imbusowe z kołnierzem ząbkowanym (typu RIPP – SN 88912). To cały czas nie to, czego szukacie? Okazuje się, że porządny producent gwarantuje również szereg innych opcji. Można bowiem zdecydować się na śruby, które nie pasują do dwóch wyżej wymienionych kategorii. To między innymi elementy złączne dwustronne, oczkowe, motylkowe, kciukowe, fundamentowe, dociskowe albo wieńcowe itp. Zawsze można też skontaktować się ze specjalistami od tej branży i zamówić konkretne egzemplarze na indywidualne zamówienie. To bardzo dobry sposób na to, aby wybrane przez Was elementy złączne posiadały odpowiednie gabaryty, a także parametry techniczne i tym samym perfekcyjnie pasowały do danego zastosowania.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here