Ręczniki to jeden z podstawowych elementów wyposażania każdego hotelu dbającego o jakość świadczonych usług i komfort klientów w trakcie ich pobytu. Na rynku dostępna jest szeroka gama ręczników, jednak nie wszystkie będą dobrym wyborem. Jak znaleźć odpowiednie ręczniki do hotelu i gdzie kupić wysokiej klasy ręczniki hotelowe? Podpowiadamy!

Wybór ręczników do hotelu – na co zwrócić uwagę?

Odpowiednie ręczniki hotelowe to produkty wyróżniające się doskonała jakością – ważne, aby były one mięsiste, miękkie, i przede wszystkim trwałe. Podczas poszukiwania optymalnego rozwiązania w zakresie ręczników do zastosowań hotelowych warto zwrócić szczególną uwagę na parametry, jakimi charakteryzują się poszczególne produkty. Do najważniejszych nich zalicza się:

– Materiał – ręczniki hotelowe powinny być wykonane z wytrzymałych i przyjemnych w dotyku tkanin. Zdecydowanie najlepszym rozwiązań jest zdecydowanie się na ręczniki wykonane z 100 % z bawełny klasycznej lub produkty posiadające domieszkę włókien bambusowych lub poliestrowych.

– Gramatura – gramatura ręczników hotelowych powinna być jak najwyższa. Optymalnym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na ręczniki o gramaturze 400-500 g/m2, które zapewnia klientom odpowiednia miękkość, i chłonność, a jednocześnie pozwalają na ich łatwe pranie i suszenie.

– Gęstość splotu – warto sięgać po ręczniki charakteryzujące się jak największą gęstością splotu, która sprawia, że ręczniki hotelowe są mniej podatne na skurczenie się w praniu i bardziej wytrzymałe przy długofalowym użytkowaniu.

– Rozmiar – ręczniki hotelowe dostępne są w różnych rozmiarach. Jednak zdecydowanie najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem są ręczniki kąpielowe o wymiarach 100×150 cm lub 70×140 cm, którymi można się wygodnie owinąć. Dobrym wyborem podnoszącym komfort gości są także dodatkowe ręczniki podręczne o wymiarach 50×90 cm czy 50×100 cm.

– Kolor – wybierając odpowiednie ręczniki hotelowe warto sięgać po produkty pasujące do wnętrza, które będą dobrze komponowały się z innymi elementami wyposażenia oraz prezentowały się przy tym estetycznie. Z tego względu, jednym z częstszych wyborów są ręczniki utrzymane w jasnych barwach, które pasują do większości pokojów hotelowych oraz pozwalają na zachowanie czystości i higieny. Białe czy beżowe ręczniki kojarzą się ze sterylnością i czystością, co z pewnością zostanie docenione przez gości odwiedzających hotel.

Wybór ręczników do hotelu – gdzie kupić?

Odpowiedni wystrój hotelowy wymaga zadbania o dobranie dobrze prezentujących się i komfortowych dla gości ręczników hotelowych, które pozwolą na zadbanie o wysoki standard oferowanych usług oraz budowanie pozytywnego odbioru hotelu przez odwiedzających. Wysokiej jakości ręczniki o odpowiedniej gramaturze, gęstości splotu, rozmiarze i kolorze to element wyposażenia pokoi, na który decyduje się większość hoteli.

Poszukując wysokiej klasy rozwiązań w zakresie tekstyliów hotelowych warto zwrócić uwagę na ofertę hurtowni zajmujących się dostarczaniem tego rodzaju wyrobów. Jednym z miejsc wartych uwagi jest hurtownia ręczników e-hurtowo.eu, która posiada w swoim asortymencie szeroką gamę produktów wysokiej jakości w niezwykle korzystnych cenach. Hurtownia ręczników to doskonałe miejsce do zakupu dobrych gatunkowo ręczników bawełnianych, które charakteryzują się wysoką miękkością, chłonnością, co sprawia, że doskonale sprawdzają się one w warunkach hotelowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here