W każdej świątyni oraz kapliczce znajdują się malunki świętych, które służą nie tylko ozdobie wnętrza, ale przede wszystkim mają za zadanie wprowadzić odpowiedni nastrój. Taki, który sprzyja modlitwie, zadumie i kontemplacji. W Polsce obrazy religijne cieszą się dużą popularnością, co spowodowane jest tym, że dla wierzących ważna jest ukryta w nich symbolika, która odnosi się między innymi do cudów. W hurtowni z przedmiotami religijnymi do nabycia są mistrzowskie obrazy doskonale pasujące do kościołów oraz takie, które mogą zawisnąć w domach.

Symbolika obrazów sakralnych

Na obrazach religijnych mogą znajdować się wizerunki świętych nawiązujące do różnych wydarzeń. Do najpopularniejszych malunków zalicza się obrazy Jezusa w koronie cierniowej, Matki Boskiej – samej lub z dzieciątkiem Jezus, Anioła Stróża oraz obrazy przedstawiające Ostatnią Wieczerzę. Często obrazy te spotkać można nie tylko w świątyniach, ale też w domach chrześcijan, którzy w ten sposób pragną podkreślić swoją wiarę. Gdzie zawieszane są obrazy religijne? Powszechne jest umieszczanie obrazu Anioła Stróża w pokoju dziecięcym. Z racji tego, że symbolizuje on sprawowanie opieki nad innymi, to też rodzice chcą, aby czuwał nam łóżeczkami ich pociech. Ponadto taki obraz stwarza idealne warunki do modlitwy. Stąd też bywa zawieszany w sypialniach dorosłych. Pięknie wykonany obraz religijny, który w większości charakteryzuje się połączeniem kolorów takich, jak, błękit, złoto, biel, purpura i czerwień może też stanowić niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobę salonu bądź jadalni.

Wysokiej jakości nowoczesne obrazy religijne

Wybór obrazów religijnych w hurtowni Aslan jest przeogromny. Można wybierać wśród różnych motywów, w zróżnicowanej kolorystyce i materiałach. Bowiem obrazy religijne dostępne są na plexi, płótnie canvas, jak również malowane ręcznie. Obrazy sakralne w formie klasycznej oraz nowoczesnej stanowią piękną dekorację kościołów, kapliczek, sal katechetycznych i pomieszczeń mieszkalnych. W ten sposób będą wymownie podkreślały wyznawane tradycje chrześcijańskie. Te wysokiej jakości, starannie wykonane malowidła religijne, to niezwykły prezent dla księdza, siostry zakonnej, zakonnika oraz osoby głęboko wierzącej.

Nowoczesne i klasyczne obrazy religijne w przeróżnych motywach i rozmiarach dostępne w hurtowni Aslan to prawdziwe arcydzieła, które zapadają w pamięć i są symbolem wiary! Doskonałe do domów i kościołów. Ich nabycie możliwe jest drogą internetową lub osobiście w hurtowni z dewocjonaliami, która mieści się w Radomiu przy ulicy Kalińskiej 4.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here