Wybór odpowiedniego partnera jest dla nas bardzo istotny. W końcu planujemy być z nim przez całe nasze życie. Stąd też powinniśmy być pewni każdej naszej decyzji oraz tego, że chcemy być z daną osobą już na zawsze. Pamiętajmy przy tym, że życie to nie bajka i może być raz gorzej, raz lepiej.

Jak się oświadczyć?

Jak się oświadczyć?Jest to bardzo dobre pytanie. Wbrew pozorom z pewnością nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Każdy z nas jest inny. W dużej mierze większa część decyzji jest uzależniona od partnerki. Powinniśmy zaobserwować, co tak naprawdę lubi. Jeśli jest cichą osobą, która w duszy jest romantykiem, warto zadbać o odpowiedni klimat. Możemy przykładowo jechać w jakieś ciepłe kraje i wieczorem lub w blasku zachodzącego słońca, w pobliżu plaży, gdy będzie już pusto, oświadczyć się. Możemy także standardowo zdecydować się na kolację. Sposobów jest bardzo wiele, a to, na co się zdecydujemy, to kwestia indywidualna. Na internecie możemy pooglądać bardzo wiele różnych sposobów, jak choćby „przedstawienie publiczne”, gdzie partner tańczy, a następnie podchodzi i oświadcza się przy całym gronie gapiów. Takie rozwiązanie dla partnerki, która nie lubi być w centrum uwagi i wręcz tego nie lubi, może być nieprzyjemnym doświadczeniem. Stąd też powinniśmy zaobserwować, co druga strona lubi.

Chcąc się jednak oświadczyć, z pewnością znamy już gusta i upodobania naszej drugiej połówki. Romantyczny spacer we dwoje, wspólny wyjazd, czas spędzony w domu czy publiczna propozycja. To jest tylko kilka z możliwych sposobów. Możemy również skorzystać z gry. Dawać zagadki i wskazówki, które naprowadzą naszą partnerkę do specjalnie przygotowanego pomieszczenia bądź miejsca. Metod jest bardzo wiele. Warto jednak unikać sposobów z pierścionkiem w jedzeniu. Może to być niebezpieczne dla drugiej połówki. W niewiedzy mogłaby się zakrztusić. Każdy sposób jest z pewnością dobry. Nie można dać jednoznacznego sposobu na to, jak będzie najlepiej przeżyć tę chwilę. Ta decyzja powinna zostać zapamiętana na całe życie, przygotujmy więc coś wyjątkowego.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here