Piękne paznokcie wymagają pracy, użycia odpowiednich technik i kosmetyków. Wiele pań wybiera usługi profesjonalistów i wizyta w gabinecie kosmetycznym zazwyczaj jest gwarancją tego, że kolor na płytce utrzyma się długo, a ona sama będzie robić wrażenie. Najpopularniejsze obecnie są hybrydy. Pozwalają uzyskać niesamowite efekty, intensywne barwy, oryginalne zdobienia. By lakier trzymał się długo i oczywiście świetnie wyglądał, potrzebne są bazy do hybryd. To one są podstawą stylizacji.

Dobre podłoże

Bazy do hybryd to niezastąpiony element każdego manicure. Na taką powierzchnię aplikuje się dopiero lakier w wybranym kolorze i na przykład ozdoby. Zadaniem bazy do hybryd jest przede wszystkim zwiększenie przyczepności. Poza tym wyrównuje ona również powierzchnię płytki i chroni przed jej odbarwieniem. W wielu wariantach bazy do hybryd zawierają również składniki odżywiają płytkę paznokcia. Oczywiście produkty różnych firm będą się różnić gęstością, właściwościami, trwałością, ale z pewnością każda pani znajdzie optymalny produkt dla siebie. Wsparciem w wyborze mogą być różnego rodzaju teksty konsumencie, rankingi czy też opinie znajomych i specjalistów.

Każdy manicure wymaga pewnego rodzaju przygotowana i fundamentów. Poza tym bazy do hybryd są również niezbędne, gdy chce się przedłużać płytkę. Oczywiście wtedy trzeba sięgnąć po produkty przeznaczone do takich zadań. Co istotne, można wydłużyć płytkę nawet o jeden centymetr. Bazy do hybryd są samopoziomujące, wyrównują, odbudowują i modelują paznokieć. Poza tym sprawiają, że stylizacja utrzymuje się nawet trzy tygodnie.

Jaka baza będzie najlepsza?

Wiele zależy od konkretnych potrzeb. Ważne jest to, jaką stylizację chcemy zrobić. Świetnie sprawdzają się klasyczne bazy do hybryd. Sprawiają, że manicure będzie bardzo trwały. Poza tym dużą popularnością cieszą się produkty 2 w 1 – czyli te, które łączą bazę i top. To świetna opcja dla tych pań, które zaczynają swoją przygodę z hybrydami. Przy słabych i zniszczonych płytkach warto wybrać bazy do hybryd z witaminami czy też włóknami nylonowymi. Odżywiają one paznokcie, tworzą wytrzymałą warstwę ochronną, a także sprawiają, że manicure będzie się rewelacyjnie prezentować, a ty długo będziesz się cieszyć intensywnym kolorem czy też interesującymi zdobieniami. By uzyskać wymarzony efekt, nie wolno oszczędzać na produktach, bo to przede wszystkim od jakości bazy zależeć będzie wygląd paznokci, a także to, że płytka nie będzie ulegać zniszczeniu i odbarwieniom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here