Wybór odpowiedniej zabawki dla niemowlaka nie jest łatwy. Podczas zakupu należy zwrócić szczególną uwagę na jakość produktu, ale również dopasować go do indywidualnych umiejętności dziecka oraz wieku, w którym obecnie się znajduje.

Często sięgamy po zabawki grające lub świecące, które niestety nie zawsze okazują się dobrym rozwiązaniem. Oprócz dźwięku nie uczą dziecka wielu przydatnych umiejętności, a z biegiem czasu nudzą się i dziecko decyduje się na inne zabawki. Jeśli szukamy ciekawej propozycji na prezent, chcemy, aby zabawka ta korzystnie wpływała na rozwój dziecka, pomogła mu w poznawaniu kolorów i kształtów, a przy tym posłużyła przez kilka lat, to najlepszym wyborem z pewnością okaże się suchy basen z kuleczkami.

Basen z kulkami dla niemowlaka – zalety

Suchy basen z kulkami dla niemowlaka posiada wiele zalet. Już samo jego wykonanie sprawia, że dużo osób decyduje się na jego zakup. Dlaczego? Basenik uszyty jest z trwałego materiału, który z łatwością można wyprać. Wystarczy rozpiąć wszyty, błyskawiczny zamek oraz umieścić materiał w pralce. Po wysuszeniu należy go nałożyć na piankowe, sztywne wypełnienie oraz zamknąć. Piankowe wypełnienie to kolejna zaleta basenu z piłeczkami. Jest nie tylko przyjemne w dotyku i miękkie, ale i doskonale izoluje, dlatego dziecko podczas zabawy nie zmarznie, a także się nie uderzy. Wypełnienie basenu stanowią kolorowe piłeczki, wykonane z trwałego plastiku. Są one na tyle twarde, że zabezpieczają dziecko przed upadkiem, umożliwiają zabawę na wiele sposobów oraz są łatwe do wyczyszczenia. W razie konieczności kuleczki można myć w misce z wodą, a w razie trudniejszych zabrudzeń, nawet wyparzyć je, gdyż plastik nie deformuje się pod wpływem gorącej wody. A to nie wszystkie zalety. Basenik łatwo się przechowuje, jest praktyczny w transportowaniu, a jego wysoka odporność na uszkodzenia sprawia, że można używać go nawet przez kilka lat.

Basen z kulkami! Obowiązkowa zabawka dla każdego malucha

Basen z piłeczkami dla niemowlaka pozwala mu z łatwością poznać wiele kształtów i kolorów. Jest praktyczny, wygodny oraz bezpieczny. Podczas zabawy można z dzieckiem przeprowadzać różne zabawy, które poprawią wykonywanie poszczególnych czynności, ale również korzystnie wpłyną na postawę dziecka. Basen jest zatem najlepszą formą zabawy, można podarować go na wiele okazji, a połączenie zabawy z nauką sprawia, że dziecko nauczy się praktycznych rzeczy, które pomogą mu podczas dorastania.
Basen z kuleczkami posiada certyfikat, dlatego jest bezpieczną zabawką, dopuszczoną do sprzedaży dla małych dzieci. Przekonaj się sam i wybierz wyjątkowy, suchy basen już dziś!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here