Uniwersalne i ponadczasowe bransolety mesh

0
635

Bransolety siatkowe typu mesh w ostatnim czasie podbijają rynek. Przez uniwersalne przeznaczenie i komfort użytkowania zyskują sympatię wielu osób wcześniej przekonanych wyłącznie do pasków skórzanych i ze standardowymi stalowymi ogniwami.

Co to jest bransoleta mesh?

Bransolety mesh do zegarka to paski wykonane w formie siatki ze szlachetnej stali, idealnie dopasowujące się do kształtu nadgarstka, a także nadające szyku każdej kreacji. Wykonywane są w różnych kolorach, co zwiększa możliwość dopasowania samego paska do zegarka. Bransolety te sprawdzą się zarówno w prostym, codziennym ubiorze jak i eleganckim i gustownym stroju. Zegarki są nam niezwykle potrzebne w życiu codziennym, lecz coraz bardziej zwraca się uwagę na komfort i elegancję, a to daje nam bransoleta mesh.

Wygoda użytkowania

Bransoleta mesh posiada niezwykle regularną i spójną strukturę przez co nie ma prawa zacinać się na skórze i wyrywać włosów z nadgarstka. Struktura przypominająca bardziej miękki materiał, niż stal znakomicie oplata nasz nadgarstek, dając odczucie bardziej jakbyśmy mieli na sobie pasek skórzany niż metalową bransoletę.

Zastosowanie

Obecnie siatkowe bransolety używane są prawie we wszystkich modelach zegarków, od casualowych przez klasyczne, a nawet sportowe. Przez swój charakter i wygodę noszenia chętnie używane są przez wszystkich.

Wytrzymałość

Oprócz tego, że są eleganckie i komfortowe to są też niezwykle wytrzymałe. Wykonanie paska ze stali szlachetnej minimalizuje ryzyko zerwania lub przecięcia niemalże do zera. Kupno zegarka z bransoletą mesh daje nam gwarancję, że będziemy go użytkować przez wiele lat nie pozbawiając go swojego pierwotnego wyglądu, a także będziemy pewni, że go nie zgubimy z powodu uszkodzeń mechanicznych naszej bransolety.

Regulacja

Jest to również bardzo ważna kwestia przy tym rodzaju pasków, gdyż należy do tych typów, które można wyregulować samemu, bez potrzeby wizyty u zegarmistrza. Wystarczy nam do tego śrubokręt lub specjalnie dołączone narzędzie, którym podważymy zapięcie i wyregulujemy nasz pasek dostosowując go do wielkości naszego nadgarstka. Wszelkie informacje na ten temat będą też zapewne zawarte w instrukcji użytkowania zegarka lub same bransolety mesh.

Różnorodność w wykonaniu siatkowych bransolet pozwala, że chętnie sięgają po nie zarówno mężczyźni jak i kobiety. Szykowne, drobne paski przeznaczone dla kobiet, mogące posiadać zmniejszone ogniwka są podkreśleniem elegancji, a grubsze bransolety zaakcentują męski styl i dodadzą elegancji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here