Stojak lakierniczy – poznaj rodzaje dostępne na polskim rynku

0
140

W warsztatach samochodowych, które zajmują się naprawą karoserii istotne jest to, aby dobrać do nich odpowiedni sprzęt i urządzenia. W wielu przypadkach niezbędny jest stojak lakierniczy, którzy pozwala na precyzyjne wykonanie poszczególnych napraw. Jakie stojaki lakiernicze są dostępne na polskim rynku? Sprawdzamy.

Odpowiednie wyposażenie warsztatu to podstawa w branży lakierniczej. Podczas napraw konieczna jest bowiem precyzja oraz korzystanie z wysokiej jakości preparatów chemicznych. Aby z nich skorzystać, należy posiadać jednak stojak lakierniczy do zderzaków. Jest to bowiem akcesorium, które umożliwia wykonywanie poszczególnych prac i zapewnia stabilne ułożenie części samochodowych. Czy stojak lakierniczy obrotowy jest jedyną możliwością? Oczywiście, że nie. Na rynku jest dostępnych kilka rodzajów tego sprzętu.

Stojak lakierniczy do felg – rodzaje

Na rynku dostępnych jest wiele różnych stojaków lakierniczych. Różnią się one między sobą wielkością, sposobem montażu, ale również przeznaczeniem. Przede wszystkim każda z tych propozycji powinna być stabilna, a mocowania w niej zawarte powinny umożliwić odpowiednie ułożenie poszczególnych elementów karoserii samochodowej. Stojaki lakiernicze dzielą się na obrotowe, rozstawne oraz montażowe X. Pierwszy jest najbardziej uniwersalny i sprawdzi się zarówno w profesjonalnym warsztacie lakierniczym, jak i w przydomowym garażu. Jest on przeznaczony do napraw związanych z błotnikami, drzwiami, pokrywami silnika oraz bagażnika. Świetnie sprawdza się także w przypadku felg, czy też innych drobnych elementów. Stojak rozstawny to z kolei model, który może być regulowany pod względem wysokości. Dobrze sprawdza się on w przypadku delikatnych elementów. Stojak montażowy X, jak sama nazwa wskazuje, wyróżnia się konstrukcją w kształcie tej litery. Rozstaw ramion jest regulowany. Sprawdza się przy lakierowaniu zderzaków oraz różnego typu spoilerów.

Gdzie kupić stojak obrotowy lakierniczy?

Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości wykonania, a także bardzo korzystnej cenie, odwiedź sklep internetowy MSell24h. To właśnie w tym miejscu znajdziesz stojaki lakiernicze w bardzo korzystnych cenach. Tam też możesz liczyć na bardzo szybką realizację zamówienia oraz wysyłkę zaledwie w ciągu dwudziestu czterech godzin!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here