Każdy z nas lubi przekąski. Tak, dzisiaj modne jest bycie na diecie i to jest bardzo dobre. Nie zapominajmy jednak, że nawet najwięksi trenerzy personalni zalecają od czasu do czasu zdrowy „cheat meal” jako nagrodę za swoje dotychczasowe dokonania na polu dietetycznym. W takich rzadkich przypadkach z powodzeniem można sięgnąć po przekąski jakich w żadnym sklepie nie brakuje.

Smak dzieciństwa

Wiele osób doskonale z czasów dzieciństwa pamięta chipsy Pringles. W szczególności, że jest to przysmak związany z latami 90tymi, kiedy to ten produkt zaczął na stałe gościć na naszym rynku spożywczym. Wtedy ta marka kojarzyła nam się z czymś luksusowym, eleganckim, amerykańskim! Dzisiaj już na stałe wpisał się w polski krajobraz, zapewniając miłe spotkanie z przyjemnym smakiem. Końcówka XX wieku był momentem kiedy Pringlesy weszły na nasz rynek. Jako nowość – ich cena nie należała do niskich. Wiele osób kupowało je przy wyjątkowych okazjach, ciesząc się ich wspaniałym smakiem i chyba można nawet powiedzieć, że idealną strukturą. Bowiem czy wszystkie chipsy mają tak równe płatki? Oczywiście, że nie. Kupując chipsy w foliowych torebkach bardzo często napotykamy na połamane i nieregularne listki. W przypadku marki Pringles nie ma mowy o czymś takim.

Czy można się jednak czemuś dziwić, skoro całość zamknięta jest w tubie? Nic się nie pogniecie, nic się nie połamie. Zajadanie się nimi dla wielu osób to była prawdziwa uczta nie tylko dla zmysłów, ale również dla oka. Na pewien czas chipsy Pringles zniknęły z polskiego podwórka.

Oryginalne smaki

Na szczęście można je bez problemu obecnie zakupić w całej Polsce. Nie tylko dostępne są w zwykłych sklepach spożywczych, ale również w marketach i dyskontach. Ich cena na dodatek spadła i dzisiaj tak naprawdę są marką na którą mogą pozwolić sobie wszystkie osoby. Nawet dzieci, które od czasu do czasu pozwalają sobie na samodzielny zakup takiej przekąski w sklepie, często wybierają markę Pringles ze względu na smak i estetykę opakowania. Po zjedzeniu tuba równie dobrze może zostać wykorzystana do innych rzeczy.

Chipsy Pringles w chwili obecnej można zakupić w wielu smakach. Najbardziej kojarzony to smak original bez żadnych dodatkowych ulepszaczy. Zamknięte w czerwonej tubie dostępne są w małych i dużych opakowaniach. Oczywiście nie brakuje tak klasycznych smaków, jak papryka, zielona cebulka, śmietanka. Do oferty tej marki chipsów dołączyły również inne, jak chociażby BBQ, ser, nachos, pikantna papryka, wołowina i jeszcze wiele innych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here