Prezent dla partnera to wyzwanie. Czas trwania związku nie ma tu znaczenia – w nowym związku stresujemy się, że nie znamy partnera za dobrze, a chcemy trafić z prezentem, w długim – że znamy się aż za dobrze, wszystko sobie już daliśmy, jak tu nie wpaść w rutynę, zaskoczyć i sprawić przyjemność? Zacznij myśleć niestandardowo – spraw mu prezent, za który pokochałby Cię każdy mężczyzna.

Mężczyźni często narzekają, jak trudno jest zrobić prezent kobiecie. Prawda jest jednak taka, że kobiety znacznie częściej wprost artykułują swoje potrzeby i pragnienia, mówią na głos o tym, co sprawia im przyjemność, zarówno w sferze materialnej, jak i duchowej. Mężczyźni są pod tym względem znacznie bardziej skryci i trudniej jest wydobyć od nich spontaniczne zwierzenie, które może kobiecie posłużyć za trop. W takich sytuacjach warto postawić na klasyki męskiego ego, czyli dopieścić to, co każdy mężczyzna lubi, gdy jest dopieszczane.

Modna koszula i skórzany pasek – postaw na jakość

Taki zestaw wydaje się banalny, ale wcale taki nie jest. W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn lubi dbać o siebie. Koszula i modny pasek to genialny zestaw na co dzień do pracy i na wyjście ze znajomymi, zwłaszcza że styl smart casual stał się obecnie jednym z najpopularniejszych. Wybierz koszulę w zgodny z trendami styl, jak krata, albo udaj się do atelier któregoś z niszowych polskich projektantów, jak na przykład Serafin Andrzejak i zakup koszulę u niego. Będzie to wyjątkowy i jedyny prezent. Poza stylem, partner na pewno doceni staranność ręcznego wykonania, jakość materiału itd. Taki prezent jest zawsze w dobrym tonie.

Zegarek – tego pragną mężczyźni

Zegarki stanowią analogię do tego, czym brylanty są dla kobiet. Uwielbiają porządne, nowoczesne, eleganckie, funkcjonalne zegarki, które podkreślają ich indywidualizm, mówią o ich stylu życia, podnoszą status społeczny. Zegarki dobrej jakości są w bardzo różnych zakresach cenowych, ale jeżeli mowa o prezencie, zakładamy budżet nie za wysoki. Zegarki Casio G-shock są najpopularniejsze w swojej kategorii ze względu na funkcjonalność i jakość, którą sobą reprezentują. Ich ceny wahają się od kilkuset do ok. 2000 zł, co za zegarek, który posiada porządnej jakości podzespoły nie jest wiele. Męska seria Casio G-shock jest znana od wielu lat wszystkim. To wymarzony prezent dla mężczyzny: posiada stoper, timer, alarmy, datowniki, komunikuje się ze stacjami radiowo i odczytuje aktualny czas, poza tym ma niezwykłą wodoszczelność, pozwalając nawet na nurkowanie. Jeżeli Twój mężczyzna marzy o zegarku, to Casio G-shock będzie spełniał jego wszystkie wymagania.

A może nieszablonowo – daj mu swój czas

Prawda jest taka, że codzienność sprawia, że nie mamy czasu dla siebie. Po początkowych, pełnych uniesień romantycznych chwilach, codzienne obowiązki wciskają nas w rutynę. Warto zaplanować jakiś czas wspólnie. Nie chodzi tylko o kolację. Raczej o czas, który sprawi Twojemu partnerowi wyjątkową przyjemność. Może jest coś, co on chciałby, marzyłby zrobić? Możecie to zrobić wspólnie – skok ze spadochronem, Fly Spot, spływ kajakiem, Off Road, kurs gotowania, tańca itd. Pomyśl i postaraj się kupić Wam wspólny czas – to na pewno nie będzie czas stracony, jeżeli postawisz na spełnienie jego pragnień, a Was zbliży do siebie.

Biżuteria – każdy modny mężczyzna lubi błyskotki

Oczywiście nie musisz kupować złotej bransolety. Wybierz taką biżuterię, która podoba się Twojemu partnerowi. Obecny rynek daje niezrównane możliwości, a panowie lubią modne akcesoria. Może to być skórzana bransoleta, srebrna obrączka, etc. Dobierz dodatek do garderoby, stylu i usposobienia partnera. Jeżeli się uda, to postaraj się zindywidualizować prezent maleńkim wisiorkiem z datą lub jego inicjałami, aby prezent był mocno skierowany do niego, aby poczuł się wyjątkowo.

Jeżeli jedzenie to tylko jako sztuka

Gdy obydwoje jesteście fanami kulinariów i jednak kolacja to dobry prezent dla Twojego partnera, zabierz go zatem w prawdziwą podróż smaków do któregoś z Atelier, gdzie menu jest degustacyjne. Zabawcie się w próbowanie dań z zamkniętymi oczami, niech smaki rozpływają się na Waszych podniebieniach i uczynią ten wieczór wyjątkowym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here