Ślub i wesele to tradycja od lat kultywowana w naszym kraju. Nikt bowiem nie wyobraża sobie wyjść za mąż czy też ożenić się bez hucznej zabawy aż do białego rana. W zależności od naszych przekonań ślub możemy zawrzeć w urzędzie lub też w kościele. Natomiast wesele zawsze robimy z pompą myśląc o naszych gościach weselnych. Chcemy bowiem, aby ten dzień był przez nich dobrze zapamiętany i wspominany przez lata.

Po weselu przychodzi czas na noc poślubną. To właśnie wtedy państwo młodzi mogą być sam na sam bez gości weselnych, rodziców, rodziny czy przyjaciół. Noc poślubna też powinna być jedyna w swoim rodzaju, dlatego bielizna ślubna jest czymś obowiązkowym. Jak inaczej można podkręcić namiętność w tej szczególnej chwili, jeśli nie oryginalną i zmysłową bielizną? To dzięki niej ta noc stanie się niezapomniana, a o to właśnie chodzi. Ślubna bielizna jest nie tylko dla panny młodej. Rzecz jasna, że to właśnie kobieta powinna być uwodzicielska i ponętna, ale dobrze jest, jeśli i pan młody wykaże się choć odrobiną inicjatywy.

Seksowna bielizna na ślub powinna być w kolorze białym, ponieważ z reguły panny młode decydują się na tradycyjny kolor sukni ślubnej. Nie musi ona jednak być zwyczajna, ponieważ można dobrać do niej kolorowe dodatki dodające jej pikanterii. Większość panien młodych decyduje się na koronki i nie ma w tym nic dziwnego. Ten delikatny materiał z jednej strony co nieco zakrywa działając na zmysły ukochanego mężczyzny, a z drugiej wiele odsłania wzmagając pożądanie i podnosząc temperaturę w sypialni. Wybór ślubnej bielizny jest spory, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Ja jednak polecałabym postawić na wygodę.

Seksowna bielizna może być ponętna, a jednocześnie wygodna w użytkowaniu. Można ją przecież zakładać jeszcze wielokrotnie po nocy poślubnej, by raz na jakiś czas przypominać swojemu mężowi o tych niezapomnianych chwilach w czas nocy poślubnej. Być może i pan młody zaskoczy swoją żonę bielizną, której na co dzień nie nosi, ale na tę szczególną okazję wybierze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here