Niespotykana rozrywka dla dzieci

0
125

Dzieci kochają się bawić. Mówiąc „dzieci” mamy na myśli nie tylko te najmłodsze pociechy, które nie przekroczyły jeszcze bram przedszkola. Również te pociechy, które mają jedenaście, czy też trzynaście lat od czasu do czasu wyciągają jeszcze swoje zabawki wymyślając szereg wspaniałych zabaw. Nie ma co odmawiać im rozrywki. Jeżeli wszystko jest posprzątane, jeżeli wszystkie zadania domowe są odrobione (o ile są), to jak najbardziej można pozwolić pociechom na wspaniałą zabawę, dzięki której mogą również się czegoś nauczyć

  Nowoczesna i kreatywna zabawka

Dobrym pomysłem do zabawy jest… Slime. Wiele dzieci już o tym słyszało i wiele pociech pragnie ją mieć. Co prawda, nazwa nie jest polska, ale wszystkie nastolatki doskonale zdają sobie sprawę, czym owo coś jest i jak można się tym genialnie bawić. A czy dorośli wiedzą o czym tak gorąco marzą nasze dzieci? Slime to nic innego, jak masa plastyczna, która pozwala na kreatywną zabawę. Drodzy rodzice! Jeżeli już widzicie, że cały pokój od podłogi aż po sufit jest tym ubrudzony i nie wyrażacie zgody na jego zakup – nie bójcie się. Tak wcale nie będzie. To bezpieczna zabawka dzięki której można wymyślić wiele fantastycznych rzeczy. Tego typu zabawka już od kilku dobrych lat gości w naszym kraju. Dwa ostatnie lata to prawdziwy szał, który pokazuje, że jest to absolutny hit, który uzyskał wiele wspaniałych nagród i wyróżnień. W centrach handlowych można spotkać specjalne sklepy firmy zajmującej się tworzeniem tej charakterystycznej masy plastycznej. Jak się przekonamy – obecnie zakupić można wiele rodzajów tego rozciągliwego „glutka” jak się na niego popularnie mówi.

Ale o co dokładnie chodzi?

Warto się dowiedzieć, że na rynku dostępnych jest kilka rodzai Slime’ów. Tak, może to być szokiem dla rodziców, ale dzieci będą na pewno posiadały odpowiednią wiedzę o tej zabawce. A więc mówiąc o Slime możemy zaliczyć je do:

Glibbi – specjalny, kolorowy proszek, który zmienia konsystencję wody, dzieciaki mogą przy jego pomocy zamienić zwykłą kąpiel w magiczna przygodę. Teraz żaden rodzic nie będzie miał problemu z wysłaniem swojego dziecka do wanny.

Crunchy – do masy dodaje się malutkie, styropianowe kulki, które po zmieszaniu chrupią – jak prawdziwe płatki crunchy.

Glossy – to masa plastyczna, która zawiera w sobie pięknie błyszczący się brokat. Dziewczyny bardzo chętnie sięgają po ten rodzaj „glutka”.

Jiggly – to podstawa masa plastyczna do której można dodawać własne dodatki lub takie ze specjalnego sklepu.

Kto myśli o kreatywnej zabawie, to dzięki Slime sobie ją zapewni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here