Mensil Max, są to tabletki na erekcję, które w swoim składzie zawierają najpopularniejszą i jednocześnie najskuteczniejszą substancję na erekcję, jaką jest syldenafil. Substancja ta wspomaga uzyskanie oraz utrzymanie erekcji. Preparat ten zawiera największą zawartość syldenafilu w jednej tabletce, jaka jest dostępna bez recepcja. Kiedy dochodzi do pobudzenia seksualnego, syldenafil znacznie ułatwia napływ krwi do prącia, dzięki temu znacznie łatwiej jest uzyskać i utrzymać erekcję. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat tych tabletek.

Czym właściwie jest Mensil Max i kiedy jest stosowany?

Tak, jak już wspomniano powyżej, w tych właśnie tabletkach znajdziemy substancję czynną, jaką jest syldenafil, który zalicza się do leków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Działanie tego właśnie leku, sprowadza się do wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prądu, dzięki czemu zwiększa się napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Dzięki syldenafilowi możliwe jest uzyskanie wzwodu, jednak jedynie wówczas, jeżeli uprzednio dojdzie do podniecenia seksualnego. Lek Mensil Max, często jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, a więc w impotencji, która jest definiowana jako niemożność uzyskania, czy też utrzymania erekcji prącia, która jest niezbędna do odbycia stosunku płciowego.

Dawkowanie

Polecana dawka, dziennie wynosi 50 mg syldenafilu, który przyjmowany jest w zależności od potrzeb, około godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym. W zależności od tego, jak będzie tolerowany ten produkt leczniczy, to jego dawkę można zwiększyć maksymalnie do 100 mg, czy też zmniejszyć do 25 mg, zależnie od tego jaka będzie jego skuteczność. Trzeba jednocześnie pamiętać, że nie można przekroczyć zalecanej dawki 100 mg. Mensil Max, ponadto nie powinien być stosowany częściej niż raz na dobę. Jeżeli ten właśnie produkt leczniczy będzie stosowany podczas posiłku, to wówczas początek jego działania może być opóźniony, w porównaniu do przyjęcia leku na czczo.

Przeciwwskazania

Przede wszystkim tego leku nie powinny stosować osoby, które są uczulone na syldenafil, czy też na inny składnik, który znajduje się w tych tabletkach. Ponadto, leku Mensil Max nie mogą stosować osoby przyjmujące azotany, gdyż ich jednoczesne stosowanie może być skutkiem niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego krwi. W takiej sytuacji zawsze trzeba powiadomić lekarza o tym, że stosowane są leki z tej grupy, które często mają wykorzystanie do łagodzenia objawów dławicy bolesnej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here