Reklama zawładnęła światem- zwłaszcza ta, na której bodźce jesteśmy narażeni na każdym kroku- wychodząc z domu. Mowa o reklamie zewnętrznej, znanej także jako outdoor advertising, która ma za zadanie wywoływać pozytywne skojarzenia z marką i zwrócić uwagę odbiorcy bez tworzenia poczucia nachalności. Wśród typów reklamy zewnętrznej wyróżnić można m.in.:

– reklamę wielkoformatową,
– billboard,
– plakat,
– afisz,
– szyld,
– neon,
– infoscreen,
– citylight.

Ten ostatni rodzaj zyskał na popularności zwłaszcza w ostatnich latach. Czym są citylighty? Zazwyczaj spotkać je można na wiatach przystankowych, widzi się je również wolnostojące. Ich skuteczność polega głównie na tym, że widnieją w miejscach bardzo ruchliwych, a więc docierają do wielu osób. Ich forma pozwala stworzyć dobrą widoczność komunikatu- zwłaszcza w nocy lub w czasie zimowych miesięcy. Komunikaty są zazwyczaj podświetlane. Przyjmuje się, że taki panel reklamowy powinien mieć wymiary 1,20 na 1,80 metrów. Reklama Citylight wyróżnia się także estetyczną formą, która nie zaburza krajobrazu miasta i idealnie dostosowuje się do realiów danego obszaru. Co więcej, tego typu reklamy są wręcz pożądane przez wiele osób, które czekając na autobus lub tramwaj mogą zabić czas, czytając ciekawy komunikat o produkcie czy usłudze.

W celu przeprowadzenia skutecznej kampanii reklamowej, warto zwrócić się do specjalistów od reklamy, którzy stworzą idealną i spersonalizowaną ofertę. Dobra firma to gwarant sukcesu- fachowcy zajmą się analizą formy reklamy odpowiedniej dla konkretnej marki i w szybkim czasie skontaktują się z klientem. Właśnie takie usługi można znaleźć na stronie https://www.znajdzreklame.pl/citylighty. Bezpłatna wycena oraz kontakt z pracownikami pozwala na sprawdzenie oferty bez kupowania kota w worku. Co ważne, równoległe przeprowadzanie kampanii za pomocą citylightów i w Internecie, pozwala zwiększyć zasięg i rozwój marki już od pierwszego dnia współpracy. Przepis na sukces? Profesjonalizm i doświadczenie, z których warto skorzystać.

Źródło: https://www.znajdzreklame.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here