Kwiaty na ślub pojawiają się nie tylko bukiet w rękach panny młodej. Należy pamiętać, że podczas uroczystości ślubu i wesela ten element jest niezwykle ważny.  Kwiaty tego dnia sprawdzą się wręcz perfekcyjnie. Przystrajają one między innymi salę weselną, samochód czy kościół.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/kwiaty-na-slub/

Pory roku odgrywają kluczową rolę

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Musi pamiętać o tym każdy, kto przygotowuje się do ślubu i wesela. Florystyki nie wyczarują przecież w zimę konwalii oraz nie sprawią, że latem pojawi się w Twoim bukiecie jarzębina. Trzeba mieć to z tyłu głowy przed przekroczeniem progu jakiejkolwiek kwiaciarni. Przyszłe panny młode często zapominają, że florystki to tylko ludzie i wyczarują w kilka sekund sezonowych kwitów. Pamiętajmy zatem o wyrozumiałości. Poza tym warto, aby kwiaty były dopasowane aury, która akurat panuje za oknem. Ciężko jest sobie ślub w grudniu, który nie posiada świątecznego klimatu na sali weselnej.

Jaki charakter ślubu?

To, na jakie dekoracje się zdecydujesz, zależy od kilku czynników. Chodzi nie tylko o klimat w jakim będzie urządzone wesele, ale także o budżet jakim jesteśmy ograniczeni. Jeśli bowiem będzie to wesele w stylu boho, na głowie panny młodej zamiast welonu pojawi się kwiecisty wianek. Do wianka wówczas najlepiej sprawdzają się eustomy, wrzosy, margaretki  oraz goździki. Dodatkowo, żeby wianek był bardziej bogaty możemy dodać do niego zielone elementy. Jeśli z marzy Ci się wesele w stylu glamour, postaw na jednolite dekoracje kwiatowe, w których dominować będą róże, hortensje, lilie lub storczyki.

Gdzie powinny się znaleźć się kwiaty podczas ślubu?

Już napisane było wcześniej, nie tylko w bukiecie panny młodej. Okazuje się, że takich miejsc jest o wiele więcej.  Gdzie zatem jeszcze powinny znajdować się kwiaty?

  • Dekoracja kościoła
  • Ozdobienie tortu na wesele
  • Dekoracja auta
  • Dekoracje sali weselnej
  • Butonierki
  • Bukiet świadkowej i dla rodziców

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here