Witam wszystkich użytkowników mediów społecznościowych. Postanowiłam napisać moje zapytanie na forum, bo na żadnej stronie internetowej nie mogłam odszukać jasno opisanych odpowiedzi na moje pytania.
Postaram się w paru zdaniach zobrazować wam moją historię, żebyście mieli jako tako obraz mojej osoby. Pracuję przeważnie od rana do wieczora przez sześć dni w tygodniu, dlatego średnio mam czas na chodzenie po galeriach i robienie zakupów. Nawet produkty spożywcze zamawiam z dostawą do domu. Przez moją pracę najbardziej cierpi moja szafa, która nowych ubrań nie widziała już od pół roku.
Postanowiłam, że założę sobie konto na allegro, dzięki czemu będę mogła nadrobić ubytki w garderobie bez brania wolnego w pracy. Oczywiście uniknę również przepychania się w galerii i walkę o wieszaki z innymi klientami. Myślałam, że wszystko będzie ładnie, pięknie i bez pomyłek, i tu właśnie się przeliczyłam. W euforii, że samodzielnie założyłam sobie konto w pośpiechu zamówiłam masę rzeczy i jak później się zorientowałam w złym rozmiarze, bo oczywiście nie sprawdziłam tabeli rozmiarów. I tu właśnie nasuwa się moje pierwsze pytanie jak anulować zakup na allegro, nie wiem czy to ma znaczenie ale jeszcze nie dokończyłam płatności tylko wybrałam sposób dostawy.
Kolejne moje pytanie dotyczy wystawiania rzeczy na sprzedaż za pośrednictwem allegro. Mam parę sztuk odzieży, które są na mnie za małe i chciałam się ich pozbyć, a z racji że są w bardzo dobrym stanie szkoda wyrzucać. Widziałam, że jest możliwość bezpośredniej sprzedaży za określoną cenę lub opcja licytacji, który z tych wariantów jest bardziej korzystny i lepiej opłacalny oraz jaki procent ze sprzedaży pobiera allegro?
Ostatnie pytanie dotyczy płatności, czy jeżeli nie zapłaciłam sprzedawcy za zakup, czy poniosę jakieś konsekwencje od przedstawicieli strony allegro?
Znacie inne strony internetowe, na których można zamawiać w bezpieczny sposób i które byście mi polecili. Interesują mnie również strony z odzieżą używaną, ale będącą w bardzo dobrym stanie.
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

zieloni2004.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here