Poszukiwanie najlepszego konta bankowego według rankingów to jedno z częściej podejmowanych przez nas działań przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji o jego założeniu. Dzieje się tak z pewnością przede wszystkim ze strachu, żeby zwyczajnie nie „wtopić” oraz żeby znaleźć bez kłopotu oraz bez tracenia czasu najlepszą opcję dla siebie.
Na chwilę obecną najlepsze konto bankowe według rankingów internetowych oferuje Nest Bank. W proponowanym Nest Koncie nie płacisz ani za posiadanie karty debetowej ani za posiadanie konta bankowego. Dodatkowo otrzymujesz już na starcie 4% na lokacie związanej bezpośrednio z rachunkiem bankowym. Do wykorzystania przez użytkowników jest także wygodna i nowoczesna aplikacja, z której można korzystać na urządzeniach mobilnych, a także możliwość korzystania z Apple Pay oraz Google Pay.
Na drugim miejscu znajduje się obecnie Konto z Lwem Direct oferowane przez ING Bank. Dla każdego nowego klienta już na starcie czeka premia pieniężna w wysokości 140 złotych oraz nawet dodatkowe 1000 złotych do zyskania w specjalnie dla klientów banku stworzonym programie poleceń. Karta debetowa w przypadku tego banku jest wielowalutowa. Rachunek oszczędnościowy cieszy się dosyć wysokim oprocentowaniem. Płatności można realizować za pośrednictwem Blik, Google Pay oraz HCE. Bank proponuje swoim klientom też aplikację mobilną – wygodna oraz przejrzystą, podobnie jak i przejrzysty i niezwykle intuicyjny system transakcji internetowych. To jeden z nowocześniejszych banków, czerpiących sporo z najnowocześniejszych, zaawansowanych technologii.
Na trzecim miejscu znajduje się według rankingu konto bankowe eKonto standard banku mBank. Za założenie konta oraz przekierowanie na nie spływającego co miesiąc wynagrodzenia klient otrzymuje premię w wysokości 200 złotych. Możliwe jest też otrzymanie premii w wysokości 150 złotych za korzystanie – pod warunkiem, że będzie to korzystanie „aktywne” – z Blika oraz z posiadanej arty. Płatności również i w tym przypadku można załatwiać za pomocą Apple Pay, Blika oraz Google Pay. Tutaj pojawia się jednak jedna nowość, odróżniająca te oferty od poprzednich, a mianowicie Supermarket Funduszy Inwestycyjnych – to jedyne takie miejsce, gdzie jednostki inwestycyjne można kupić absolutnie po najniższych stawkach na rynku.

latawcedmuchawce.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPCC pożyczki
Następny artykułBiologia studia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here