Człowiek nie jest istotą stworzoną do egzystowania w odosobnieniu. Każda istota ludzka pragnie akceptacji ze strony grup, środowisk czy generalnie ze społeczeństwa. Ludzie są stworzeniami stadnymi. Ponadto z biologicznego punktu widzenia, podstawowym celem ludzkości jest rozmnażanie się oraz przetrwanie genów. Natura nas tak zaprojektowała by mężczyzna oraz kobieta czuli do siebie nawzajem popęd seksualny. Jest to jeden z czynników, dzięki którym mężczyzna podejmuje inicjatywę nawiązania relacji z kobietą. Jak zaimponować dziewczynie?

Na co mężczyźni zwracają uwagę?

Jak zaimponować dziewczynieAczkolwiek poza pierwotnymi instynktami, człowiek posiada korę mózgową, odpowiedzialną za wyższy stan świadomości.Co oznacza, że mężczyzna nie zwraca uwagi tylko na wygląd kobiety, czyli szerokie biodra, jędrne piersi, czy piękne, gęste włosy. Poza tymi wspaniałymi kobiecymi aspektami, mężczyzna dostrzega w kobiecie również jej wewnętrzne piękno, które odzwierciedla się w postaci temperamentu, empatii, uczuciowości, pasji, zainteresowań, charakteru i sposobu bycia. Aczkolwiek pomimo męskiej, łowczej natury, większość młodych, niedoświadczonych mężczyzn nie ma bladego pojęcia jak zainicjować relację z kobietą. Często padają pytania typu: „Co mam kobiecie powiedzieć?”, „Jak zaimponować dziewczynie?” etc.

Jak zaimponować dziewczynie?

Większość tych pytań ma tak naprawdę małe znaczenie w relacjach damsko-męskich, ale spora ilość mężczyzn tego nie rozumie, ponieważ mężczyzna kieruje się logicznymi algorytmami. Natomiast, by przynajmniej trochę zrozumieć kobiety, należy przede wszystkim skupić się na emocjach, które kobiety kochają oraz na tym czego dana kobieta pragnie od życia. Jeżeli wasz charakter, światopogląd, cele życiowe nie za bardzo współpracują ze sobą, wtedy oboje nawzajem będą siebie ograniczać a po czasie nienawidzić.

Aby poszerzyć grono koleżanek w swoim życiu, należy niezwłocznie zacząć od pracy nad sobą samym. Tutaj nie trzeba nikomu imponować na siłę, ponieważ kobiety wyczuwają sztuczność na kilometr i bardzo tego nie znoszą. Owszem, mężczyzna powinien budzić u kobiety respekt, imponować w pewnym stopniu kobiecie. Aczkolwiek by tak się stało, mężczyzna musi zająć się własnym życiem, swoimi pasjami, hobby, zainteresowaniami.

Gdy życie mężczyzny jest pełne i barwne, wtedy może zaprosić do niego kobietę. Tu można postawić pytanie – dlaczego facet powinien w zasadzie imponować kobiecie? Przede wszystkim dlatego, ponieważ kobieta, aby czuła się bezpieczna potrzebuje silnego, odpowiedzialnego oraz zaradnego z poczuciem humoru mężczyzny, który zadba o nią i potencjalne dziecko. Dlaczego jednak mężczyzna powinien posiadać poczucie humoru? Tutaj sprawa jest uniwersalna – nikt z nas nie chciałby przecież wiązać się z nudną osobą.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here