Nie każdy lubi długie i męczące chodzenie po sklepach, szczególnie w galerii handlowej. Czasami potrzebujesz wejść tylko do kilku sklepów i kupić najbardziej potrzebne rzeczy, a tymczasem gubisz się w gąszczu sklepów i nie wychodzisz z nich przez kilka godzin. Podpowiadamy, jak sprawnie poradzić sobie z logistyką zakupową.

Miej kartkę

            Trochę zabawnie to brzmi, być może, jednak jest bardzo skuteczne. Jeśli wybierasz się na zakupy do centrum handlowego w Warszawie lub innym mieście, możesz przygotować się do tego lepiej. Wystarczy, że zapiszesz sobie na kartce – albo w telefonie – listę rzeczy, które chciałaś kupić. Dzięki temu nie tylko nie zapomnisz potrzebnych przedmiotów, ale także będziesz wiedziała, do których sklepów masz udać się najpierw.

Poznaj galerię w sieci

            Jeśli wybierasz daną galerię po raz pierwszy, warto, byś spojrzała na rozkład sklepów oraz ich występowanie w danym miejscu. Dzięki temu będziesz miała przynajmniej nikłe wyobrażenie o tym, jak wygląda rozkład sklepów i gdzie chciałabyś pójść w pierwszej kolejności. Jeśli znasz już trochę centrum, rób zakupy efektywniej. Chodź do sklepów w kolejności takiej, jak są umiejscowione i nie przechodź galerii wzdłuż i wszerz po kilka razy.  

Wybieraj mniejsze miejsca

            Aby szybciej i sprawniej zrobić zakupy, wystarczy, że udasz się do centrum handlowego w Warszawie lub innym mieście, które ma nieco mniejszą powierzchnię. Jeśli dobrze wybierzesz, nie będziesz musiała przedzierać się przez tłum osób, które w tym samym czasie muszą zobaczyć dane przedmioty. Nie będziesz miała problemów z kolejką do przymierzalni oraz innych, tego rodzaju miejsc.   

Korzystaj z telefonem

            Łatwiejsza nawigacja po sklepach? Tylko z telefonem! Masz go zawsze przy sobie, więc w każdej chwili możesz sprawdzić, czego Ci potrzeba lub w jakim sklepie jeszcze nie byłaś. Nie da się ukryć, że smartfon, to łatwy sposób na szybkie i skuteczne zakupy w galerii handlowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here