Fryzury męskie z grzywką były już modne kilkadziesiąt lat temu. Może o tyle była wtedy różnica, że takie fryzury wyglądały trochę inaczej, ponieważ bardzo dużą popularnością cieszyły się długie kręcone, bądź proste włosy, a grzywka była tylko takim małym dodatkiem do całej stylizacji. Dziś sprawa wygląda trochę inaczej, ponieważ to coraz częściej grzywka jest na pierwszym miejscu.

Zacznijmy chyba od takiej najbardziej popularnej fryzury, czyli boki ścięte dość krótko, a grzywka dłuższa, ale nie tak długa, aby przysłaniała oczy, przeczesana palcami i wystylizowana na bok. Na taką fryzurę mogą pozwolić sobie panowie, którzy mają dość mocne włosy, w dodatku proste i gęste. Pozwoli to wtedy na dobre ułożenie takiej grzywki. Mężczyźni, którzy mają cienkie włosy raczej nie powinni tak nosić grzywki, ponieważ nie będzie się dobrze trzymać, dlatego wspomniałam chwilę temu o gęstości włosów. Taka fryzura wygląda bardzo męsko i fajnie. Często odejmuje lat. Kolejna, dość ciekawa fryzura z grzywką, to taka, w której panuje totalny nieład, ale ten nieład na włosach jest przemyślany i celowy. Nie wygląda to już źle, pod warunkiem, że ta fryzura nie będzie przesadzona. Ten rodzaj fryzury jest wskazany dla mężczyzn, którzy mają problemy z układaniem włosów, ponieważ te są lekko kręcone. Więc układając fryzurę, można na grzywkę nałożyć trochę żelu, czy gumy do włosów i ją ugnieść. Wygląda to bardzo fajnie, ale tak jak pisałam przed chwilą -warunek jest taki, że nie może to być przesadzona fryzura. Musi wyglądać naturalnie, na przykład jeżeli nałożymy za dużo żelu, czy kremu do włosów, całość może wyglądać bardzo niekorzystnie i zamiast się cieszyć z efektu naszej pracy, będziemy musieli od nowa stylizować nasze włosy, a przecież tego byśmy nie chcieli. Są panowie, którzy nie lubią rano zajmować się za bardzo swoimi włosami i wybierają wygodę, to wówczas powinni zdecydować się na bardzo krótko ścięte włosy wraz z grzywką. ale znowu nie wszyscy mężczyźni mogą sobie na taki rodzaj fryzury pozwolić, ponieważ przy kręconych włosach bardzo krótka grzywka będzie wyglądać trochę śmiesznie. Także panowie o prostych gęstych włosach, którzy nie lubią zbytnio porannej stylizacji na swojej głowie niech idą do fryzjera i poproszą o obcięcie włosów na krótko wraz z grzywką. Taka fryzura wygląda bardzo fajnie, nie wymaga wiele wysiłku. ale musi być wykonana bardzo precyzyjnie, ponieważ na takich krótkich włosach widać każdą niedoskonałość, a przecież nie o to chodzi. Grzywka pasuje również do włosów półdługich i długich, ale tutaj trzeba trochę więcej pracy, aby całość wyglądała dobrze, bo nie wszystkim mężczyznom, którzy mają to szczęście i posiadają długie włosy grzywka pasuje.

Grzywka była jest i zawsze będzie w modzie. Jest bardzo dużo fryzur, w których można ładnie i dobrze ułożyć grzywkę, by całość fryzury wyglądała dobrze i nie była w żaden sposób przesadzona. Panowie nie powinni się obawiać tego, że grzywka jet niemodna i nie wykorzystywać jej do udanej stylizacji. Odwagi panowie.

silvanspa.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here