Jednym z największych problemów mężczyzn po 50 roku życia jest łysienie. W Polsce jest to szczególnie popularne zjawisko, a przyczynia się do tego życie w stresie, zła dieta lub nieprawidłowo zażywane lub dobrane leki.

Jakie są przyczyny łysienia?

Czasami odpowiedzialna jest za to genetyka i wtedy jedynym wyjściem jest przeszczep włosów w Polsce. Hormonem odpowiedzialnym za powstanie zakoli jest DHT, czyli dihydrotestosteron. Warto zwrócić uwagę na fakt, że łysienie androgenowe występuje najczęściej. Około 60% mężczyzn po skończeniu 50 roku życia choruje na tę dolegliwość. Trzy podstawowe czynniki mają wpływ na powstanie łysienia androgenowego. Jest to wiek, androgeny oraz predyspozycje genetyczne. Należy pamiętać, że wszystkie trzy czynniki muszą wystąpić łącznie, ponieważ zaistnienie jednego z nich jeszcze niczego nie przesądza. Popularnym zabiegiem, który może przywrócić pewność siebie, jest Przeszczep włosów polska jest krajem, w którym jest on wykonywany na bardzo wysokim poziomie. Warto udać się do kliniki o dużej renomie, która wykona przeszczep włosów Śląsk ma dużo takich miejsc, do których można się udać. Każdego roku coraz więcej osób decyduje się wykonać przeszczep.

Jak wygląda przeszczep włosów?

Według badań jest to całkowicie bezpieczny zabieg, jeżeli jest przeprowadzony w odpowiednich warunkach i przez wykwalifikowaną osobę. Z tego powodu warto wybierać kliniki, które już wielokrotnie wykonywały przeszczep włosów Polska może pochwalić się dużymi osiągnięciami w tej dziedzinie. Przed transplantacją podawane jest znieczulenie miejscowe, dzięki któremu pacjent nie czuje bólu. Przeszczep włosów w Polsce jest przeprowadzany w odpowiednio do tego przygotowanej i wyposażonej placówce. Zadaniem chirurga jest określenie dokładnej liczby mieszków włosowych, które będą przeszczepiane. Liczba ta jest określana na podstawie badań. Zabieg polega na tym, że włosy ze strefy dawczej są pobierane, a następnie wstawiane w miejsca ubytków, w których nastąpiło przerzedzenie włosów. Może tylko cieszyć fakt, że coraz większe grono osób decyduje się na przeszczep włosów Śląsk umożliwia naprawdę godne warunki, żeby to przeprowadzić. Wybór technik zabiegowych jest obecnie naprawdę duży, a ostateczna decyzja należy zawsze do pacjenta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here