Błogi odpoczynek na fotelu

0
119

Kto z nas nie kojarzy obrazka starszego człowieka z fajką, bujającego się na fotelu. Tego rodzaju mebel kojarzy się nam z dziadkami i babciami, wprowadza do domu spokojną, przytulną atmosferę, jest wspaniałą zabawką zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jest to przecież ostatecznie taka krzesło huśtawka. Niesamowicie rozbudza to ludzką wyobraźnię dlatego warto sobie taki fotel sprawić.

Bo jak przyjemne było by czytanie zwykłej książki w bujanym fotelu. czytelnictwo spada, może warto je poprawić. Sprawienie sobie takiego siedzenia było by odpowiednią motywacją. Fotele na płozach to już niemal element popkultury. Myślenie staje się w obliczu ruchu posuwisto zwrotnego przyjemniejsze, wprowadza to człowieka w przyjemniejszy, lekko senny melancholijny nastrój, u starszych ludzi poprawia krążenie. Idą święta więc taki mebel może być też świetnym pomysłem na świąteczny upominek dla kogoś nam bliskiego. polubią go na pewno wszyscy domownicy, dzieci i dorośli, kobiety i mężczyźni, ludzie młodsi i starsi. Jeśli mamy kominek to dodatkowy argument.

Puśćmy teraz wodze wyobraźni. Siedzimy przy kominku w zimowy wieczór, z ciepłą herbatką i bujamy się melancholijnie w fotelu na płozach, to w jedną, to w drugą stronę. Wokół rozbrzmiewa piękna muzyka działająca pozytywnie na nasz umysł, nasze ciało rozluźnia się, opadamy w błogi sen. Brzmi przyjemnie? No właśnie, dlatego uważam, że taki fotel powinien być obowiązkowym wyposażeniem każdego domu, a ludzie, którzy blokują innym taki zakup wsadzani do więzień. Nie bez przesady, poszedłem za daleko. Ale to dlatego że bujane fotele, nie wiedzieć czemu, kojarzą mi się też z opowieściami o piratach. Może na pirackich statkach także były takie sprzęty i podpowiedziała mi to moja sfera podświadomości. Która podobno właściwie nie istnieje, ale to nigdy do końca nie wiadomo takie rzeczy raz są, raz ich nie ma, podważa się je, a potem na nowo udowadnia. W zależności co pasuje do danych czasów, ale za bardzo uciekliśmy w dygresje.

Fotel na płozach, nie jest to duży wydatek, nasz portfel nie ulegnie defraudacji, a mebel ten na pewno wprowadzi do miejsca, w którym zamieszkujemy wiele radości. Jestem niemal pewien, że będą toczone o niego walki i ustawiona ciągła kolejka, warto już przed zakupem ustalić dyżury bujania się w fotelu. Albo po prostu, najzwyczajniej w świecie od razu kupić ich więcej. Bo w towarzystwie lepiej się buja. To dewiza polskich blokowisk, korzystając z młodzieżowego slangu. Powodzenia wszystkim zatem w bujaniu. I do zobaczenia w krainie fotelowej wyobraźni.

Źródło: https://www.scandishop.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here