Bezpieczeństwo we własnym domu jest kluczową sprawą – zarówno wtedy, gdy w nim jesteśmy i pod naszą nieobecność. Warto dowiedzieć się, jak ochronić siebie i najbliższych oraz nasze rzeczy materialne przed potencjalnym zagrożeniem.

Włamania do mieszkań są bardzo popularne, ze względu na fakt, że przechowujemy w nich cały dorobek naszego życia. W 2011 policja stwierdziła 135 611 kradzieży z włamaniem. Z roku na rok statystyki są coraz bardziej korzystne, ponieważ coraz więcej ludzi decyduje się na system alarmowy do domu. Najczęściej włamania odbywają się w nocy lub podczas naszej nieobecności. Stopień ochrony należy dostosować do potencjalnego zagrożenie. Co prawda, żadne urządzenie nie gwarantuje 100% ochrony, jednak pozwala na szybsze poinformowanie służby o zaistniałej sytuacji. Wśród zabezpieczeń bardzo popularny jest domowy alarm na telefon Dione, który podczas naszej nieobecności wysyła nam powiadomienie SMS o potencjalnym zagrożeniu. Dzięki temu możemy działać natychmiast zdalnie z dowolnego miejsca. Zagrożenie niebezpieczeństwa może wynikać nie tylko z włamania. Pożar, wyciek gazu również stanowi poważny problem.Świetnym rozwiązaniem jest alarm do mieszkania od ochronadione.pl.

Jakie są jego zalety?

Przede wszystkim jest prosty w obsłudze- operujemy nim za pomocą naszego smartfona. Jest bardzo funkcjonalny i ułatwia komunikacje. Ogromną zaletą jest, że w bardzo prosty sposób można zaalarmować, że coś się dzieje złego. Tylko jeden przycisk dzieli Cię od wezwania bądź odwołania grupy interwencyjnej, jeśli jest taka potrzeba. Zapewnia ochronę naszym bliskim, naszego mienia przed potencjalnym włamaniem, pożarem, gazem. Na bieżąco możemy kontrolować, kto obecnie przebywa na terenie naszego domu. Bardzo przydatną funkcją jest możliwość utworzenia kilku użytkowników i informowania ich o niebezpieczeństwie w sytuacjach alarmowych oraz możliwość weryfikowania całej sytuacji za pomocą kamery.

System Dione wypada bardzo korzystnie na tle innych systemów alarmowych. Przede wszystkim jest skuteczny i prosty w obsłudze. Znacznie ułatwi dbanie o bezpieczeństwo twoje i twoich najbliższych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here