GP Batteries oferuje użytkownikom baterie jednorazowego użytku. Klient może wybierać pomiędzy: litowymi, alkalicznymi, cynkowo-chlorkowymi oraz cynkowo-węglowymi. Użytkownik ma możliwość doboru odpowiedniej baterii między innymi ze względu na: rozmiar, typ, technologię, napięcie, pojemność oraz zastosowanie.

  • Baterie litowe dostępne są w rozmiarach: AA, AAA i 9V. Zapewniają one najlepsze działanie profesjonalnych urządzeń, które wymagają dużego poboru energii, a ponadto gwarantują niezawodne zasilanie urządzeń nawet w skrajnych warunkach temperaturowych. Świetnie sprawdzą się podczas zasilania urządzeń medycznych, są lekkie a przy tym bardzo wytrzymałe. Baterie GP mogą pracować nawet w wysoce skrajnych temperaturach – od -40°C do 60°C. Ponadto posiadają dodatkowe zabezpieczenia, a średni okres ich przydatności to 10 lat. Urządzenie, w którym użyto baterii litowych, jest w stanie pracować aż do 7 razy dłużej, niż przy zastosowaniu innych baterii.
  • Baterie alkaliczne od GP Batteries w wariancie Ultra zaprojektowane zostały specjalnie do zasilania popularnych urządzeń przenośnych, natomiast GP Ultra Plus produkowane są z zaawansowanych materiałów, które zapewniają niezawodne i wydajne zasilanie urządzeń o wysokich wymaganiach. Baterie alkaliczne GP dostępne są we wszystkich popularnych rozmiarach, charakteryzują się długim czasem pracy i okresem przydatności do 10 lat. Zaletą baterii alkalicznych jest ich długa żywotność, są one bowiem 40 razy bardziej wytrzymałe niż standardowe i mogą być stosowane w urządzeniach, które potrzebują dużego poboru prądu, np. przenośnych magnetofonach, odtwarzaczach CD i MP3, aparatach fotograficznych, golarkach elektrycznych oraz latarkach.
  • Baterie cynkowo-chlorkowe stworzone są do zasilania wszelkich urządzeń domowych o niewielkim zapotrzebowaniu na energię. Ze względu na niskie koszty, przeznaczone są szczególnie dla osób, które dbają o domowy budżet. Baterie cynkowo-chlorkowe GP są niezawodne i wydajne, a ponadto dostępne w pełnej gamie rozmiarów.
  • Baterie cynkowo-węglowe to najstarszy rodzaj baterii wprowadzonych do powszechnej sprzedaży. Stworzone zostały do zasilania urządzeń o niskim poborze energii, takich jak: latarki, zegary, piloty, gry elektroniczne, zabawki, kalkulatory, radia, golarki, czy też elektryczne szczoteczki do zębów. Baterie guzikowe od GP dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów.

Wybór odpowiedniej baterii jednorazowej uzależniony jest od urządzenia, które ma być nią zasilane. Do urządzeń o wysokim poborze energii rekomenduje się baterie litowe oraz alkaliczne, natomiast do urządzeń, które nie potrzebują dużo energii używać można baterii cynkowo-chlorkowych i cynkowo-węglowych. Wszystkie baterie GP dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosują się do Twoich potrzeb i wymagań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here